Články

Naše firma se pohybuje na dopravním trhu od roku 1997. Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní dopravou a spedicí v tonážním rozsahu 1 kg až 25 tun. Začínali jsme v roce 1997 se dvěmi soupravami a postupně s přibívajícími roky jsme expandovali a neustále periodicky rozšiřovali naší nabídku. Úzce spolupracujeme s několika významnými firmami, které hrají prim v domácí i zahraniční spediční sféře.

 


V dnešní době jsme schopni přepravit po celé Evropě zboží od dodávkového vozidla přes sólo valníkové vozidla s hydraulickým čelem a vlekem až po návěsové soupravy. Soustředíme se také na přepravu nadrozměrných nákladů všeho druhu a přepravu nebezpečných nákladů ADR. Expandovali jsme i do segmentu kontejnerových návěsových souprav na přepravu lodních ISO kontejnerů.


Pro dokonalou organizaci je nutné mít vlastní vozový park a technické zázemí na vysoké úrovni. Protože jsme začaly s vozidly značky MAN zůstaly jsme jí 100% věrni a sázíme na její kvalitu. Naše vozy plní emisní normy euro IV. I když podmínky pro firemní růst nebyli a nejsou i díky ekonomické krizi všeobecně vůbec jednoduché snažíme se neustále obnovovat a modernizovat vozový park.


Všechna naše vozidla jsou vybaveny satelitním monitoringem GPS aby naši obchodní partneři měly absolutní přehled o pohybu svého zboží. Všechny soupravy mají pojištění nákladů v rozsahu celé Evropy. V naší firmě pracuje tým spolehlivých a řádně proškolených odborníků, kteří jsou schopni operativně a zodpovědně vyhovět přání našich zákazníků.

 


Vzhledem k rostoucí konkurenci tuzemských i zahraničních speditérských firem, zaměřujeme veškeré naše úsilí k udržení a upevnění naší dobré pozice mezi dopravci. Našim opravdovým cílem je spokojený zákazník, proto si dovolujeme naše služby nabídnout i Vám. V případě Vašeho zájmu uděláme vše pro to, aby jste dalším spokojeným zákazníkem byli právě Vy.

Za kolektiv pracovníků firmy FRISPED Radek Frišauf - majitel.